
Вакууматорға арналған стенд UNOX XUC144
- Бар
- Коды:360136
812 887 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UNOX XUC144 жабық тірегі компрессоры бар HOT VACUUM XUC135 шаңсорғышын орнату үшін пайдаланылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Кернеуі: 230 В
- Қуаты: 0,75 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Unox |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 45 келі |
| Биіктігі | 878 мм |
| Тереңдігі | 514 мм |
| Өндіруші ел | Италия |
| Тұғырдың түрі | жабық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 812 887 ₸


