
Фотонға арналған күннің шығуы тұғыры
- Бар
- Коды:72960
451 425 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стенд Sunrise Photon конвекциялық пештерімен бірге наубайханаларда, кондитерлік фабрикаларда және тамақ өңдеу зауыттарында қолданылады.
Қосымша сипаттамалар:
- Бағыттауыштар арасындағы қашықтық: 47 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1150х1020х570 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Восход |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Тұғырды талдау. "Фотон" үшін (В689, н=500) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 71 келі |
| Биіктігі | 500 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 5 |
| Мақсаты | конвекциялық пештің астында |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 995 мм |
- Бағасы: 451 425 ₸



