
ПишТех ППМ тұғыры
- Бар
- Коды:188011
97 110 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясы PPM стенді қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында фронтальды ыдыс жуғыш машиналармен бірге қолданылады. Қаңқасы мен үстелдің үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000174296 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15 келі |
| Биіктігі | 530 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | ыдыс жуғыш машинаға арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 97 110 ₸


