
ПишТех ПП 44 тұғыры
- Бар
- Коды:88055
82 530 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стенд Тағамдық технологиялар ПП 44 пицца пештерімен бірге қолданылады. Модель тұтас сөремен жабдықталған. Корпус боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Аяқтары: 2 мм
- Сөре: 1,2 мм
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000115133 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 23 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Мақсаты | пиццаға арналған пештің астында |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 1010 мм |
- Бағасы: 82 530 ₸


