
ПишТех ПКИ-Н тұғыры
- Бар
- Коды:96889
62 179 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПКИ-Н тағамдық технологиялар тұғыры қазандықтармен бірге пайдаланылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған AISI430, дәнекерленген қаңқасы шаршы қимасы 25х25 мм тот баспайтын құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Тесіктің диаметрі: 120 мм
- Үстел үсті болатының қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 505х505х620 мм
- Қаптама көлемі: 0,16 м3
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000117202 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 8 келі |
| Биіктігі | 615-тен 635 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | қайнағыш астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 62 179 ₸


