
Пеш табағына арналған тұғыр ПишТех ПП-12
- Бар
- Коды:315134
64 735 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПишТех ПП-12 тұғыры қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кәсіби ошақ пештерін орнатуға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін тіректермен жабдықталған.Дәнекерленген конструкция ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жалпы жүктеме: 350 кг
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 815 мм |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Мақсаты | ошақ пешінің астына |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 1220 мм |
- Бағасы: 64 735 ₸


