
ПишТех ПКМ-8Р тұғыры
- Бар
- Коды:340034
202 546 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПКМ-8Р тағамдық технология тұғыры ПР-04М, ПР-06М, ПР-06М-Э, ПР-07М-Э бу конвектоматтарымен және ПК-М-6-400/600 конвекциялық пешімен бірге қолданылады. Модель еденнің біркелкі еместігін өтеуге мүмкіндік беретін биіктігі реттелетін тіректермен жабдықталған. Бұйым қалыңдығы 0.8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын құбырдан жасалған жиналмалы конструкцияға ие, үстіңгі жағы қаңылтыр металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бүйірінде жууға арналған химиялық канистрлерді сақтауға арналған сөре орнатылған
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 30 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Биіктігі | 950 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1, табалар 600х400 мм |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 920 мм |
- Бағасы: 202 546 ₸


