
Подтоварник ПишТех СТАНДАРТ ПМ-ОКЖ 8/4
- Бар
- Коды:237087
35 366 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Подтоварник Азықтық технологиялар СТАНДАРТ ПМ-ОКҚ 8/4 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі жабдықтарды орналастыруға арналған. Модель тікбұрышты үстелшемен жабдықталған. Үстел үсті ламиниронды ағаш-жоңқалы плитадан арматураланған жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы – мырышталған болаттан жасалған құбыр профилінен, тірек тіректері – берік пластиктен, қаптамасы – гофрокартоннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- құрылымды нығайтуға арналған 4 жақты әбзелдер
- Жиналмалы конструкция
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 40х40 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ӨМ-ОКҚ 8/4 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тауар қойғыш |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 35 366 ₸


