
Подтоварник ПишТех ЭКОНОМ ПМ-ОҚО 15/6
- Бар
- Коды:237093
49 737 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясының қосалқы өнімі ЭКОНОМ ПМ-БЦК 15/6 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында әртүрлі жабдықтарды орналастыруға арналған. Модель тікбұрышты үстелшемен жабдықталған. Үстел үсті ламиниронды ағаш-жоңқалы плитадан арматураланған мырышталған болаттан, қаңқасы – мырышталған болаттан жасалған құбыр профилінен, тірек тіректері – берік пластиктен, қаптамасы – гофрокартоннан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- құрылымды нығайтуға арналған 4 жақты әбзелдер
- Жиналмалы конструкция
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Қаңқасы: 1,5 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 40х40 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | ӨМ-ОҚО 15/6 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21 келі |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тауар қойғыш |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 49 737 ₸


