
ПишТех ПКМ-8У тұғыры
- Бар
- Коды:187900
167 174 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПКМ-8У тағамдық технологиялар тұғыры комбайндарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында орналастыруға арналған.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000188760 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Биіктігі | 880 мм |
| Тереңдігі | 850 мм |
| Бағыттаушы жолдардың саны | 1 |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 8 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | GN 1/1, табалар 600х400 мм |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 780 мм |
- Бағасы: 167 174 ₸


