
ПишТех ПКМ-5Р-У тұғыры
- Бар
- Коды:339927
164 302 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Стендтік Тамақ технологиясы ПКМ-5Р-У бірге пайдаланылады пароконвектоматами ПР-10М, ПР-10М-Э және конвекционной пешпен ПК-М-10-400/600. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бұйым қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын құбырдан жасалған жиналмалы конструкцияға ие, үстіңгі жағы қаңылтыр металдан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Жиналмалы конструкция
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 31 келі |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 5 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | пісірме табақтар 600x400 мм, GN 1/1 |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 810 мм |
- Бағасы: 164 302 ₸


