
ПишТех ПКМ-5Р тұғыры
- Бар
- Коды:339926
171 989 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ПКМ-5Р тағамдық технология тұғыры ПР-10М, ПР-10М-Э бу конвектоматтарымен және ПК-М-10-400/600 конвекциялық пешімен бірге қолданылады. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Бұйым орындалды тот баспайтын болаттан жасалған AISI430 қалыңдығы 0.8 мм, қаңқасы дәнекерленген конструкциясы тот баспайтын құбырлар 40х40 мм, үстелдің үсті - табақ металдан.
Ерекшеліктері:
- Бүйірінде жууға арналған химиялық канистрлер мен су жұмсартқышты сақтауға арналған сөре орнатылған
- Жиналмалы конструкция
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 34 келі |
| Биіктігі | 150 мм |
| Тереңдігі | 880 мм |
| Бағыттаушы деңгейлердің саны | 5 |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Мақсаты | комбайн машинасына арналған |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкость типі | пісірме табақтар 600x400 мм, GN 1/1 |
| Тұғырдың түрі | ашық |
| Пішім | тіреу |
| Ені | 950 мм |
- Бағасы: 171 989 ₸


