
Тіреу КАЙМАН РИГА ПГЗО-824/351
- Бар
- Коды:180559
47 092 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN RIGA PGZO-824/351 стенді гастрономдарды сақтауға және ыңғайлы орналастыруға, сондай-ақ пицца, шаурма, хот-дог өндірісіне байланысты ингредиенттерге қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында жылдам қол жеткізуге арналған. Бұйым қалыңдығы 1,5 мм мырышталған бұрыштан жасалған.
Жеткізу көлеміне GN 1/6 - 6 дана және GN 1/2 - 1 дана азық-түлік сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тойтармалардағы конструкция
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 829х356х115 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.6 кг |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 7 |
| Биіктігі | 109 мм |
| Жиынтықтағы гастроэмкосттаркеңістігі | 824 мм |
| Тереңдігі | 351 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Материал | Мырышталған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттардың түрі | GN 1/6, GN 1/2 |
- Бағасы: 47 092 ₸


