
Тіреу KAYMAN RIGA ПГЗ-1000/351
- Бар
- Коды:180545
63 714 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
KAYMAN RIGA RIGA PGZ-1000/351 тұғыры гастрономдарды сақтауға және ыңғайлы орналастыруға, сондай-ақ пицца, шаурма, хот-догтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында өндіруге қатысты ингредиенттерге жылдам қол жеткізуге арналған. Бұйым қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне GN 1/3 - 4 дана және GN 1/2 - 1 дана азық-түлік сыйымдылығы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Тойтармалардағы конструкция
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1005х356х115 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25 келі |
| Гастроэмкосттардың сыйымдылығы | 5 |
| Биіктігі | 109 мм |
| Жиынтықтағы гастроэмкосттаркеңістігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 351 мм |
| Құрылым | Ашық |
| Материал | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Гастроэмкосттардың түрі | GN 1/3, GN 1/2 |
- Бағасы: 63 714 ₸


