
ATESY ПКД-С тақталарына арналған қабырғалық сөре-600.240-5-02- Ж
- Бар
- Коды:121379
95 317 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ПКД-С қабырғалық сөре-600.240-5-02- Г сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кесу тақталарын кептіру және сақтау үшін қолданылады. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан, бөлімдері AISI 304 тот баспайтын штангасынан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер кіреді.
Ерекшеліктері:
- кесетін тақталарды орналастыруға арналған 5 бөлімше
- Тақталар көлденең орналастырылады
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін шеттерінде жиек бар
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 5 тақта
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЖКД-С сөресі- 600.240-5-02- Г (ПКД-600К) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.6 кг |
| Биіктігі | 446 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтарүстелге тиеу | 25 келі |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 5 |
| Мақсаты | Тақталар үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 95 317 ₸



