
ATESY ПКД-С тақталарына арналған қабырғалық сөре-600.350-9-02- Жылы
- Бар
- Коды:115380
70 755 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ПКД-С қабырғалық сөре-600.350-9-02- Серияда Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кесу тақталарын кептіру және сақтау үшін қолданылады. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан, бөлімдері AISI 304 тот баспайтын штангасынан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер кіреді.
Ерекшеліктері:
- кесетін тақталарды орналастыруға арналған 9 бөлімше
- Тақталар тігінен орналастырылады
- Сөренің төменгі жағындағы су қалдықтарын жинауға арналған алынбалы таба
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін шеттерінде жиек бар
- Қабырғаға немесе үстелге қоюға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 9 тақта
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЖКД-С сөресі- 600.350-9-02- Жылы (ПКД-600) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.4 кг |
| Биіктігі | 446 мм |
| Тереңдігі | 236 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтарүстелге тиеу | 25 келі |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Тақталар үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 70 755 ₸



