
ATESY ПКК-С қақпақтарына арналған қабырғалық сөре-600.350-15-02
- Бар
- Коды:121113
79 460 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ПКК-С қабырғалық сөре-600.350-15-02 стандарт сериясы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында кәстрөлдердің, бактардың және басқа ыдыстардың қақпақтарын табиғи жағдайда сақтау және кептіру үшін қолданылады. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан, қақпақтарға арналған бөліктер AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған штангадан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер кіреді.
Ерекшеліктері:
- қақпақтарды орналастыруға арналған 15 бөлімше
- Төменгі бөлігінде су қалдықтарын жинауға арналған алмалы-салмалы таба
- Қабырғаға немесе үстелге қоюға болады
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін шеттерінде жиек бар
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 15 қақпақ
- Қақпақтың диаметрі: 160-тан 500 мм-ге дейін
- Қаптамадағы габариттері: 608x377x312 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПКК-С полкі- 600.350-15-02 (ПАК-600) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 6.1 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтарүстелге тиеу | 25 келі |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | қақпақтар үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 79 460 ₸



