
ATESY ПКД-С тақталарына арналған қабырғалық сөре-300.350-4-02- Жылы
- Бар
- Коды:121378
47 960 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ПКД-С қабырғалық сөре-300.350-4-02- Серияда Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында кесу тақталарын кептіру және сақтау үшін қолданылады. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан, бөлімдері AISI 304 тот баспайтын штангасынан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға арналған бекіткіштер кіреді.
Ерекшеліктері:
- кесетін тақталарды орналастыруға арналған 4 бөлімше
- Тақталар тігінен орналастырылады
- Сөренің төменгі жағындағы су қалдықтарын жинауға арналған алынбалы таба
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін шеттерінде жиек бар
- Қабырғаға немесе үстелге қоюға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 4 тақта
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЖКД-С сөресі- 300.350-4-02- Жылы (ПКД-300) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.1 кг |
| Биіктігі | 290 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтарүстелге тиеу | 15 келі |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Тақталар үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 47 960 ₸



