
Тарелкаларға арналған қабырғалық сөре ATESY ПКТ-С-600.300-02
- Бар
- Коды:124781
52 293 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі ПКТ-С-600.300-02 сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі диаметрлі стандартты сорпа мен десерт табақтарын табиғи жағдайда сақтау және кептіру үшін қолданылады. Қаңқасы қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан, кассетасы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған штангадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қаңқаға орнатылған тәрелкелерге арналған кассета
- Кассетаны алу мүмкіндігі оның санитарлық тазалығын айтарлықтай жеңілдетеді
- Кассета астындағы тесікке қарай аздап еңісі бар, су төгетін тесігі бар тот баспайтын болаттан жасалған таба
- Жуу бөлімшелеріндегі ванналардың үстінен 1 немесе одан да көп қатарға орналастыру ұсынылады
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 22 табақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Сөре ПКТ-С-600.300-02 (ПКТ-600) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Биіктігі | 225 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтаршам | 600 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | тәрелкелер үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
- Бағасы: 52 293 ₸



