
Қабырғалық сөре ATESY ПНК-С-1500.300-02- Б
- Бар
- Коды:230999
46 071 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі ПНК-С-1500.300-02 сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй жабдықтарын, ыдыс-аяқтарды және азық-түлікті сақтау үшін қолданылады. Сөре AISI 430 перфорацияланған тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға бекіткіштер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қабырғалық жақтағы ернеу қабырғалық панельдерді жуу бөліктеріндегі ылғалдың әсерінен қорғайды, сондай-ақ өнімдердің қабырғаға және қабырға мен сөре арасындағы саңылауға түсуінен қорғайды
- Дизайн кез келген конфигурацияларды реттей отырып, бүйірлік жақшаларды үстіңгі және астыңғы жағына орнатуға мүмкіндік береді
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін шеттерінде жиектер болады
Қосымша сипаттамалар:
- Металл қалыңдығы: 0,8 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПНК-С-1500.300-02- П (ПНК-1500Р) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.63 кг |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Үстел үсті жүктемесі | 25 келі |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тесілген |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 46 071 ₸


