
Тарелкаларға арналған ас үй сөресі ATESY ПКТ-Б-650.320-02
- Бар
- Коды:124146
50 524 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі ПКТ-Б-650.320-02 сериялы бюджет қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі диаметрлі стандартты сорпа мен десерт табақтарын табиғи жағдайда сақтау және кептіру үшін қолданылады. Қаңқа тот баспайтын болаттан жасалған AISI 430, кассета - боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қаңқаға орнатылған тәрелкелерге арналған кассета
- Кассетаны алу мүмкіндігі оның санитарлық тазалығын айтарлықтай жеңілдетеді
- Кассета астындағы тесікке қарай аздап еңісі бар, су төгетін тесігі бар пластик таба
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 19 табақ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Сөре ПКТ-Б- 650.320-02 (ПКТ-650-Э) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.2 кг |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 322 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтаршам | 650 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | тәрелкелер үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
- Бағасы: 50 524 ₸



