
Қабырғалық сөре ATESY ППК-С-1200.420.640-02
- Бар
- Коды:121107
150 076 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY PPK-S-1200.420.640-02 сериялы ас үй сөресі Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында желдетуді қажет ететін ең көп қолданылатын ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді ашық жерде сақтау және көрсету үшін қолданылады. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, түбі мен артқы қабырғасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сөрені қабырғаға бекітуге арналған кронштейндер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Корпустан және жылжымалы сөреден тұрады
- Барлық жиектер жиектелген, бұл пайдалану және санитарлық тазарту кезінде персоналдың жарақат алу мүмкіндігін толығымен жояды
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Сөре ППК-С-1200.420.640-02 (ППК-1200) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 25.5 кг |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Үстел үсті жүктемесі | 25 келі |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жартылай ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 150 076 ₸


