
Қабырғалық сөре ATESY ПНКМ-С-500.400-02
- Бар
- Коды:182997
28 992 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі ПНКМ-С-500.400-02 сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында микротолқынды пештерді орналастыруға арналған. Сөре қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға бекітуге арналған дюбельдер мен бұрандалар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қабырғалық жақтағы ернеу қабырғалық панельдерді жуу бөліктеріндегі ылғалдың әсерінен қорғайды, сондай-ақ өнімдердің қабырғаға және қабырға мен сөре арасындағы саңылауға түсуінен қорғайды
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін шеттерінде жиектер болады
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 520x420x91 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПНКМ-С полкі-500.400-02 / 311424 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.8 кг |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Үстел үсті жүктемесі | 25 келі |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 28 992 ₸


