
Ас үй сөресі ATESY ПНКМ-С-400.500-02
- Бар
- Коды:183000
33 646 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі ПНКМ-С-400.500-02 сериялы Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында микротолқынды пештерді орналастыруға арналған. Сөре қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне қабырғаға бекітуге арналған дюбельдер мен бұрандалар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қабырғалық жақтағы ернеу қабырғалық панельдерді жуу бөліктеріндегі ылғалдың әсерінен қорғайды, сондай-ақ өнімдердің қабырғаға және қабырға мен сөре арасындағы саңылауға түсуінен қорғайды
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін шеттерінде жиектер болады
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 420x520x91 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПНКМ-С полкі-400.500-02 / 311430 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.7 кг |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Үстел үсті жүктемесі | 25 келі |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 33 646 ₸


