
ATESY ПЗК-С қабырғалық сөре-1400.420.640-02- Қарай
- Бар
- Коды:121374
257 340 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ПЗК-С ас үй сөресі-1400.420.640-02- Серияға Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй жабдықтарын, ыдыс-аяқтарды және азық-түлікті сақтау үшін қолданылады. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы қалыңдығы 1,2 мм мырышталған болаттан, есіктері тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне сөрені қабырғаға бекітуге арналған бекіту жолағы мен аппараттық құралдар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Арнайы сақтау шарттары мен желдетуді қажет етпейтін өнімдерді ұзақ уақыт сақтауға жарамды
- Есік-купе олардың ашық күйінде жабылуына жол бермейтін бекіткіші бар
- Персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін шеттерінде жиектер болады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПЗК-С сөресі-1400.420.640-02- К (ПЗК-1400) |
| Биіктігі | 640 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Үстел үсті жүктемесі | 25 келі |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1400 мм |
- Бағасы: 257 340 ₸


