
ATESY ПЗТ-С тәрелкелері мен стақандарына арналған қабырғалық сөре-1500.420.670-02- Қарай
- Бар
- Коды:121082
308 452 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY ас үй сөресі ПЗТ-С-1500.420.670-02- Серияға Стандарт қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі диаметрлі стақандар мен стандартты сорпа мен десерт табақтарын табиғи жағдайда сақтау және кептіру үшін қолданылады. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы 1,2 мм мырышталған болаттан, есіктері тот баспайтын болаттан, тәрелкелерге арналған кассета AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған штангадан жасалған.
Жеткізу көлеміне сөрені қабырғаға бекітуге арналған бекіту жолағы мен аппараттық құралдар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Пластиналарға арналған кассетасы бар ішкі сөремен жабдықталған
- Стақандарды кассетасы бар сөренің астына кептіруге және сақтауға арналған тесілген түбі
- Астыңғы жағында орналасқан ағынды суды жинауға арналған таба
- 2 купе есіктерінде олардың ашық күйінде жабылуына жол бермейтін бекіткіш бар
- Сөренің шеттерінде персоналдың жарақаттануын болдырмау үшін жиектер бар
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 56 табақ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ПЗТ-С сөресі-1500.420.670-02- К (ПЗТ-1500) |
| Биіктігі | 670 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтаресіктердің түрі | купе-есіктер |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | тәрелкелер мен стақандар үшін |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 308 452 ₸



