
Абат ПСТ-3 тәрелкелеріне арналған қабырғалық сөре
- Бар
- Коды:66320
232 928 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПСТ-3 қабырғалық сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыстарды кептіруге және сақтауға арналған. Модельде әр сөренің астындағы сұйықтықты жинауға және сөрелер арасындағы қашықтықты реттеуге арналған науалар бар.
Сөре тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 30 кг
- Ыдыстардың сыйымдылығы: 3х35 дана.
- Пластиналардың диаметрі: 260 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000002818 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.3 кг |
| Биіктігі | 940 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтаршам | 985 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 3 |
| Мақсаты | тәрелкелер үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
- Бағасы: 232 928 ₸


