
Abat ПНК-3 қабырғалық сөре
- Бар
- Коды:66327
288 387 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПНК-3 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында арнайы температуралық жағдайларды қажет етпейтін ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді сақтауға арналған. Модель телескопиялық бағыттағыштармен жабдықталған.
Сөре тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 60 кг
- Ашық есіктің ойығы: 560 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080244 |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 288 387 ₸



