
Abat ПНК-1 қабырғалық сөре
- Бар
- Коды:66324
221 098 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПНК-1 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында арнайы температуралық жағдайларды қажет етпейтін ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді сақтауға арналған. Модель телескопиялық бағыттағыштармен жабдықталған.
Сөре тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 40 кг
- Ашық есіктің ойығы: 360 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000080242 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 221 098 ₸



