
Қабырғалық сөре Abat ДС-2-3
- Бар
- Коды:106076
38 300 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Абат ПН-2-3 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді сақтауға арналған.
Сөре тот баспайтын болаттан жасалған.
Сөрелерді орнатуға арналған кронштейндер жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 50 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000807322 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.33 кг |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 38 300 ₸


