
Abat ПНР-3Д қабырғалық сөре
- Бар
- Коды:66329
345 760 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ПНР-3Д ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін ыдыстарды, ас үй ыдыстарын және азық-түліктерді сақтауға арналған. Модель ішкі жарықтандырумен жабдықталған.
Сөре бөлшектері тот баспайтын болаттан, есіктері шыныдан жасалған МДФ-дан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Рұқсат етілген жүктеме: 58 кг
- Ашық есік ойығы: 1160 мм
- Шамдардың саны: 2
- Жарықтандыру қуаты: 2х0, 012 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000801100 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 42 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 345 760 ₸


