
Қабырға сөресі KAYMAN ДС-41/1003
- Бар
- Коды:116476
29 884 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ДС-41/1003 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тесілген
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 165221 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4 келі |
| Биіктігі | 145 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тесілген |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 29 884 ₸


