
КАЙМАН ПНТ-21/0903 тәрелкелерге арналған қабырғалық сөре
- Бар
- Коды:116423
62 219 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПНТ-21/0903 қабырғаға орнатылатын сөре қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыстарды сақтау және кептіру үшін қолданылады. Паллет тот баспайтын болаттан жасалған AISI 304, кассета пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- 40 тәрелкеге арналған кассета
- Жиналмалы қаңқа
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161084 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.5 кг |
| Биіктігі | 145 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Кассета / ыдыстарға арналған ұяшықтаршам | 900 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | тәрелкелер үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
- Бағасы: 62 219 ₸


