
КАЙМАН ПНД-5 тақталарына арналған қабырғалық сөре
- Бар
- Коды:90722
73 456 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПНД-5 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тақталарды орнату және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 10 кесу тақтасына арналған 5 секция
- Дәнекерленген қаңқа
Назар аударыңыз! Фотосуретте 15 кесу тақтасына арналған модель ұсынылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.15 кг |
| Биіктігі | 450 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 5 |
| Мақсаты | Тақталар үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 73 456 ₸


