
КАЙМАН ПНД-9-1 тақталарына арналған қабырғалық сөре
- Бар
- Коды:116419
74 316 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПНД-9-1 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тақталарды орнату және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен жұмыс беттері 20х20 мм тот баспайтын құбырдан және AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған штангадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 тақтаға арналған 9 секция
- Дәнекерленген қаңқа
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161077 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.1 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Тақталар үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 74 316 ₸


