
Қабырға сөресі KAYMAN ДС-21/1504
- Бар
- Коды:108407
42 318 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ДС-21/1504 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс-аяқтарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тұтас
- Жиналмалы конструкция
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.8 кг |
| Биіктігі | 145 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 42 318 ₸


