
Үстел үсті сөресі KAYMAN ПНС-22/1003
- Бар
- Коды:204127
94 442 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПНС-22/1003 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Модель үстелдің үстіңгі жағындағы тесік арқылы үстелге бұрандалы бекіткішпен жабдықталған. Жиналмалы қаңқа қалыңдығы 1,2 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған 20х20 құбырдан, сөрелер қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1020х320х70 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 11.55 кг |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 94 442 ₸


