
КАЙМАН ПНД-9 тақталарына арналған қабырғалық сөре
- Бар
- Коды:103432
53 241 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ПНД-9 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тақталарды орнату және сақтау үшін қолданылады. Қаңқасы мен жұмыс беттері AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 9 тақтаға арналған 9 секция
- Дәнекерленген қаңқа
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.9 кг |
| Биіктігі | 270 мм |
| Тереңдігі | 350 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Тақталар үшін |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 53 241 ₸


