
Ас үйге арналған сөре KAYMAN ДС-27/338
- Бар
- Коды:313440
8 327 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН ДС-27/338 тұздық сөресі соустарды көрсету және сақтау үшін қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарындағы бургер станцияларымен ортақ пайдаланылады. Бұйым AISI430 тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған.
Сипаттамалары:
- Қаптамадағы өлшемдері: 350x90x90 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 0.9 кг |
| Биіктігі | 83 мм |
| Тереңдігі | 87 мм |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 333 мм |
- Бағасы: 8 327 ₸



