
Қабырға сөресі KAYMAN ДС-41/0403-А
- Бар
- Коды:312932
22 948 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ас үй сөресі KAYMAN ДС-41/0403-А қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды, әртүрлі жабдықтарды және құрғақ өнімдерді сақтау үшін қолданылады. Бекіткіштің конструкциясы әмбебап болып табылады, ол бұрышты жоғары қаратып, бұрышты төмен қаратып бекітуге мүмкіндік береді. Қаңқасы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тесілген
- Тақта
Қосымша сипаттамалар:
- Сөренің қалыңдығы: 0,8 мм
- Максималды жүктеме: 25 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.2 кг |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тесілген |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: 22 948 ₸


