
VIATTO ПНК-1000-Н қабырғаға орнатылатын сөре.
- Бар
- Коды:309553
28 357 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ПНК-1000-Н-ЮТ сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік пен тауарлық-материалдық қорларды ұзақ уақыт сақтауға арналған. Қаңқасы қалыңдығы 0,8 мм тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1000x280x300 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Оңтүстіктің технологиялары |
| Салмағы (қаптамасымен) | 3.6 кг |
| Биіктігі | 280 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 28 357 ₸


