
VIATTO ПЗК-1200-Н қабырғаға орнатылатын сөре.
- Бар
- Коды:127650
193 245 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ПЗК-1200-Н-ЮТ ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй жабдықтарын, ыдыс-аяқ пен азық-түлікті сақтауға арналған. Модель аралық тұтас сөремен жабдықталған. Корпус қалыңдығы 0,8 мм тот баспайтын болаттан жасалған.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Аспалы есіктер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 12151 |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.3 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 193 245 ₸


