
VIATTO ПЗК-1500-Н қабырғаға орнатылатын сөре.
- Бар
- Коды:71330
233 038 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO ПЗК-1500-Н-ЮТ сөресі азық-түліктер мен керек-жарақтарды жабық көлемде ұзақ уақыт сақтауға арналған. Құрылым AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29.1 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жабық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 233 038 ₸


