
Қабырғаға орнатылатын сөре Gastrolux ДС 1-153/П
- Бар
- Коды:108975
69 806 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ПН1-153/П ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру орындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін жабдықтарды, құрылғыларды, ыдыстарды және өнімдерді сақтауға арналған. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Перфорацияланған сөре
- Қаттылық қабырғаларымен нығайту
- Бекіткіштердің көмегімен бекіту
- Жиналмалы конструкция
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | қабырғалық 1-қабатты, тесілген 1500х300 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 5.9 кг |
| Биіктігі | 180 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тесілген |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1500 мм |
- Бағасы: 69 806 ₸


