
Қабырғаға орнатылатын сөре Gastrolux ДС 2-053/П
- Бар
- Коды:109016
65 258 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ПН2-053/П ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру орындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін жабдықтарды, құрылғыларды, ыдыстарды және өнімдерді сақтауға арналған. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қаттылық қабырғаларымен нығайту
- Бекіткіштердің көмегімен бекіту
- Жиналмалы конструкция
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | қабырғалық 2-қабатты, тесілген 500х300 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.9 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тесілген |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 65 258 ₸


