
Микротолқынды пешке арналған қабырға сөресі Gastrolux ДС 1-055/С/Е
- Бар
- Коды:109043
51 698 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ас үй сөресі ПН1-055/С/У микротолқынды пешті орнатуға, қоғамдық тамақтандыру орындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін жабдықтарды, тұрмыстық техниканы, ыдыс-аяқтарды және өнімдерді сақтауға арналған. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қаттылық қабырғаларымен нығайту
- Бекіткіштердің көмегімен бекіту
- Жиналмалы конструкция
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Коммуникацияларға арналған саңылау Gastrolux d=50 мм
Назар аударыңыз! Тауардың суреті түпнұсқадан өзгеше болуы және таныстыру мақсатында ұсынылуы мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | қабырғалық 1-қабатты тұтас күшейтілген 500х500х350 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3 келі |
| Биіктігі | 350 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 51 698 ₸


