
Үстел үсті сөресі Gastrolux ДС Н1-063/С
- Бар
- Коды:109078
56 102 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux PNN1-063/С ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру орындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін жабдықтарды, құрылғыларды, ыдыстарды және өнімдерді сақтауға арналған. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан, 4 тірек AISI 430 25х25 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қаттылық қабырғаларымен нығайту
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | үстел үсті бейтарап тұтас 1-ярусты 600х300х400 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2 келі |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 56 102 ₸


