
Қабырға сөресі Gastrolux ШН-114/О
- Бар
- Коды:89108
165 815 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ШН-114/О ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру, сауда кәсіпорындарында және өндірістік үй-жайларда арнайы температуралық режимді талап етпейтін жабдықтарды, аспаптарды, ыдыстарды және өнімдерді сақтауға арналған. Құрылым AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- 1 орта сөре
- Стандартты емес өлшемдерді дайындауға болады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.2 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | жартылай ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Қабырғалық |
| Ені | 1100 мм |
- Бағасы: 165 815 ₸



