
Gastrolux полкі ДС-083/Н
- Бар
- Коды:107060
166 209 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ПН-083/Н сөресі қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында тарату желісін жабдықтауға арналған. Модель қорғаныс қалқанымен жабдықталған. Сөре AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, экран қалыңдығы 8 мм қарапайым шыңдалмаған шыныдан жасалған.
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Артқы жарығы 800 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6.8 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 1 |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 166 209 ₸


