
Үстел үсті сөресі Gastrolux ДС-183/2
- Бар
- Коды:107058
173 955 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux ПН-183/2 ас үй сөресі қоғамдық тамақтандыру орындарында арнайы температуралық режимді қажет етпейтін жабдықтарды, құрылғыларды, ыдыстарды және өнімдерді сақтауға арналған. Сөрелер AISI 430 тот баспайтын болаттан, 4 тірек диаметрі 25 мм AISI 430 болат құбырларынан жасалған.
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Жарықтандыру 1800 мм
- Артқы жарығы 2000 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | үстел үсті 2-қабатты, 4 тіреуіш d=25 мм 1850х300х800 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Жұмыс деңгейлерінің саны | 2 |
| Мақсаты | Әмбебап |
| Түрлері | ашық |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Беттің түрі | тұтас |
| Орнату | Үстел үсті |
| Ені | 1850 мм |
- Бағасы: 173 955 ₸


